Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 12 maart

20/02/2025

Zoom organiseert op 12 maart, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB). Je krijgt er alle informatie die je nodig hebt om jouw budget op te starten en het gebruik ervan in goede banen te leiden. Op het einde van de infosessie is er steeds tijd om vragen te stellen.

Wil je alvast wat informatie over starten met PVB? Surf dan zeker naar onze publicatiepagina waar je verschillende infopakketten kan downloaden. Je vindt er een voor PAB en een voor PVB.

Je kan je inschrijven voor ons webinar door een e-mail te sturen naar info@zoomvzw.be.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Meerderjarig (ge)worden en een handicap? Webinar 23 april

Voor wie meerderjarig wordt en een handicap heeft kunnen er veel vragen zijn bij jou en je netwerk. Daarom organiseren wij op 23 april, om 19:00, een webinar om je hierbij te helpen.

Nieuw in team Zoom: Anne!

Team Zoom krijgt versterking in Limburg! Anne zal onze leden in het zuiden van Limburg, van Leuven tot Tongeren, voortaan ondersteunen. Ze stelt zich graag aan jullie voor!

Gezocht: extra coach voor onze budgethouders in de Kempen

Steeds meer budgethouders vertrouwen op bijstand door het gedreven en deskundig team van bijstandsorganisatie Zoom vzw. Door onze blijvende groei van leden zijn we nu op zoek naar een extra coach (m/v/x) om onze leden in de Kempen bij te staan. De woonplaats van de gezochte coach is minder belangrijk dan deskundigheid, gedrevenheid en netwerk.

Kom bij ons langs op de REVA2025!

Van 24 tot 26 april staan wij klaar in Flanders Expo Gent om jou en andere budgethouders te ontmoeten! Kom je langs om ons te ontmoeten, en de andere standhouders te ontdekken?