Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 10 september

20/08/2025

Zoom organiseert op 10 september, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB). Je krijgt er alle informatie die je nodig hebt om jouw budget op te starten en het gebruik ervan in goede banen te leiden. Op het einde van de infosessie is er steeds tijd om vragen te stellen.

Wil je alvast wat informatie over starten met PVB? Hier vind je al je eerste informatie, zodat je weet wat te verwachten bij een vrijblijvende kennismaking met je budget en onze werking. 

Je kan je inschrijven voor ons webinar door een e-mail te sturen naar info@zoomvzw.be.

Binnenkort organiseren we ook webinars over Vrijwilligerswerk, deeleconomie en interim voor je budget (op woensdag 8 oktober) en over Werkgeverschap voor budgethouders (op woensdag 22 oktober). Ook daar kan je je al voor inschrijven via info@zoomvzw.be.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 4 maart

Zoom organiseert op 4 maart, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB)

Je kunt de maaltijdcheques verhogen in 2026

De maximale waarde van een maaltijdcheque is gestegen van €8 naar €10 per gewerkte dag. Wat betekent dit voor jou?

Welkom Ulrieke! Team Zoom blijft groeien!

Sinds december is ons team nog verder versterkt in Vlaams-Brabant, welkom Ulrieke in team Zoom! Ze stelt zich graag aan jullie voor.

Zien we jou ook op de Kangoeroebeurs? 6-7 maart in Gent!

Op 6 & 7 maart 2026 ben je welkom in Flanders Expo Gent op dé zorgbeurs voor baby’s, kinderen en jongeren met een beperking en hun netwerk. Ook wij zijn er bij!