Infosessies over vrijwilligers en bijklussen

29/04/2022

Heb je vragen over vrijwilligers inzetten of bijklussen? Schrijf je dan in voor een van onze gratis live-infosessies. De Zoom-coaches zullen je alles glashelder uitleggen en jouw vragen beantwoorden. De sessies vinden plaats op locatie en duren van 14 uur tot 16 uur. Enkel de sessie in Oost-Vlaanderen is geen livesessie, maar is een webinar.

Locatie en data:

  • Provincie West-Vlaanderen: 23/5 livesessie in De Zilverlink, Meensesteenweg 412, 8800 Roeselare

  • Provincie Oost-Vlaanderen: 2/6 onlinesessie. Bij inschrijving krijg je de link toegestuurd.

  • Provincie Antwerpen: 9/6 livesessie in De Warande, Warandestraat 42, 2300 Turnhout

  • Brussel: 1/6 livesessie in Aroma, Vooruitgangstraat 323, 1030 Schaarbeek

  • Provincie Limburg: 7/6 livesessie in VAC Hasselt - Hendrik Van Veldekegebouw, K. Astridlaan 50, 3500 Hasselt

 

Deelname is gratis, maar kan alleen na inschrijven. Inschrijven kan door een e-mail te sturen naar info@zoomvzw.be. Vermeld daarin je naam en de specifieke infosessie je wil bijwonen.

Als een of meerdere infosessies te weinig inschrijvingen heeft, plannen we deze infosessie ook als online sessie. Dat laten we je in dat geval ook weten.

 

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 4 juni

Zoom organiseert op 4 juni, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB).

Nieuwe terbeschikkingstellingen PVB

Het VAPH stelt nieuwe persoonsvolgende budgetten ter beschikking

Meerderjarig (ge)worden en een handicap? Webinar 23 april

Voor wie meerderjarig wordt en een handicap heeft kunnen er veel vragen zijn bij jou en je netwerk. Daarom organiseren wij op 23 april, om 19:00, een webinar om je hierbij te helpen.

Nieuw in team Zoom: Anne!

Team Zoom krijgt versterking in Limburg! Anne zal onze leden in het zuiden van Limburg, van Leuven tot Tongeren, voortaan ondersteunen. Ze stelt zich graag aan jullie voor!