25 september: webinar over zoeken naar assistenten

27/06/2024

Op 25 september (19:00) organiseerden we een webinar over zoeken naar assistenten. 

Je bent op zoek naar een assistent, en je kent zelf niemand in je omgeving? Hoe pak je het dan aan om iemand te zoeken? We gaan dieper in op de verschillende mogelijkheden om een persoonlijk assistent te zoeken. Daarnaast bekijken we ook de soorten overeenkomsten die mogelijk zijn, met de voor- en nadelen van elke soort overeenkomt.
 
Dit webinar is inmiddels gepasseerd, maar je kunt de opname wel terugkijken! De presentatie vind je alvast hier, kijk je het webinar graag terug, laat het ons weten op info@zoomvzw.be!

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 4 maart

Zoom organiseert op 4 maart, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB)

Je kunt de maaltijdcheques verhogen in 2026

De maximale waarde van een maaltijdcheque is gestegen van €8 naar €10 per gewerkte dag. Wat betekent dit voor jou?

Welkom Ulrieke! Team Zoom blijft groeien!

Sinds december is ons team nog verder versterkt in Vlaams-Brabant, welkom Ulrieke in team Zoom! Ze stelt zich graag aan jullie voor.

Zien we jou ook op de Kangoeroebeurs? 6-7 maart in Gent!

Op 6 & 7 maart 2026 ben je welkom in Flanders Expo Gent op dé zorgbeurs voor baby’s, kinderen en jongeren met een beperking en hun netwerk. Ook wij zijn er bij!