Werkgever zijn met je budget: webinar i.s.m. Liantis

22/08/2023

Op 27 september organiseren wij samen met Liantis een webinar over werkgeverschap, om 19.00u. Wat betekent het voor jou als budgethouder om werkgever te zijn, en wat komt hierbij kijken?

Je kan je individueel laten bijstaan door gebruik te maken van verschillende soorten assitentie. Praktische hulp kan je vaak via diensten Gezinszorg of dienstencheques goed en goedkoop in huis halen. Maar als het echt gaat om individuele ondersteuning op maat, kan persoonlijke assistentie op veel meer levensdomeinen het verschil maken. 

Een persoonlijk assistent kan je op verschillende manieren vergoeden: je kan dat via het statuut van vrijwilliger doen, via een bijklusser via een platform of je kan een dienst voor Persoonlijke Assistentie inschakelen. Een budgethouder kan er ook voor kiezen om een assistent in loondienst aan te werven.

Over deze en andere vragen rondom werkgeverschap organiseren wij samen met Liantis een webinar. Heb je ook vragen over Wat het verschil is tussen een takenovereenkomst (in familiale context) en een arbeidsovereenkomst? Welke verzekeringen zijn verplicht? Hoe zit het met RSZ en doelgroepkorting? Kan je extra legale voordelen toekennen en betalen met je PVB/PAB? Wat kost dat allemaal?

Inschrijven doe je door een mailtje te sturen naar info@zoomvzw.be.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Nog altijd te lange wachtlijsten - overlijden Joke Mariman

Een hoofdpunt in het nieuws vandaag is het overlijden van Joke Mariman. Haar financiƫle en medische situatie voor haar zo uitzichtloos dat ze artsen vroeg om haar leven te beƫindigen.

Werkgever zijn met je budget: webinar i.s.m. Liantis

Op 27 september organiseren wij samen met Liantis een webinar over werkgeverschap, om 19.00u. Wat betekent het voor jou als budgethouder om werkgever te zijn, en wat komt hierbij kijken?

Zoom breidt uit: een extra coach in West-Vlaanderen!

Zoom blijft groeien, om onze leden blijvend de ondersteuning te geven die ze nodig hebben is nu de tiende coach van ons team gestart! Bieke stelt zich graag aan jullie voor!

Kleine versoepelingen prioriteitengroep 1

Wie wacht op een persoonsvolgend budget wordt altijd in een prioriteitengroep van 3 tot 1 ingedeeld. Voor prioriteitengroep 1 is de toekenning nu licht versoepeld.