Werkgever zijn met je budget: webinar i.s.m. Liantis

22/08/2023

Op 27 september organiseerden wij samen met Liantis een webinar over werkgeverschap. Wat betekent het voor jou als budgethouder om werkgever te zijn, en wat komt hierbij kijken?

Je kan je individueel laten bijstaan door gebruik te maken van verschillende soorten assitentie. Praktische hulp kan je vaak via diensten Gezinszorg of dienstencheques goed en goedkoop in huis halen. Maar als het echt gaat om individuele ondersteuning op maat, kan persoonlijke assistentie op veel meer levensdomeinen het verschil maken. 

Een persoonlijk assistent kan je op verschillende manieren vergoeden: je kan dat via het statuut van vrijwilliger doen, via een bijklusser via een platform of je kan een dienst voor Persoonlijke Assistentie inschakelen. Een budgethouder kan er ook voor kiezen om een assistent in loondienst aan te werven.

Over deze en andere vragen rondom werkgeverschap organiseren wij samen met Liantis een webinar. Heb je ook vragen over wat het verschil is tussen een takenovereenkomst (in familiale context) en een arbeidsovereenkomst? Welke verzekeringen zijn verplicht? Hoe zit het met RSZ en doelgroepkorting? Kan je extra legale voordelen toekennen en betalen met je PVB/PAB? Wat kost dat allemaal?

Dit webinar is inmiddels gepasseerd, je kunt het hier terugkijken.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Meerderjarig (ge)worden en een handicap? Webinar 23 april

Voor wie meerderjarig wordt en een handicap heeft kunnen er veel vragen zijn bij jou en je netwerk. Daarom organiseren wij op 23 april, om 19:00, een webinar om je hierbij te helpen.

Nieuw in team Zoom: Anne!

Team Zoom krijgt versterking in Limburg! Anne zal onze leden in het zuiden van Limburg, van Leuven tot Tongeren, voortaan ondersteunen. Ze stelt zich graag aan jullie voor!

Gezocht: extra coach voor onze budgethouders in de Kempen

Steeds meer budgethouders vertrouwen op bijstand door het gedreven en deskundig team van bijstandsorganisatie Zoom vzw. Door onze blijvende groei van leden zijn we nu op zoek naar een extra coach (m/v/x) om onze leden in de Kempen bij te staan. De woonplaats van de gezochte coach is minder belangrijk dan deskundigheid, gedrevenheid en netwerk.

Kom bij ons langs op de REVA2025!

Van 24 tot 26 april staan wij klaar in Flanders Expo Gent om jou en andere budgethouders te ontmoeten! Kom je langs om ons te ontmoeten, en de andere standhouders te ontdekken?