Kom bij ons langs op de REVA2025!

13/03/2025

Van 24 tot 26 april staan wij klaar in Flanders Expo Gent om jou en andere budgethouders te ontmoeten! Kom je langs om ons, en de andere standhouders te ontdekken?

Op de REVA-beurs staan meer dan 150 exposanten klaar met informatie voor mensen met een beperking, ouderen, mantelzorgers, dienstverleners en andere professionelen.

Daarnaast kan je de levendige themadorpen bezoeken: Ziezo Vlaanderen, REVActive en nog veel meer. Probeer een sport als skiën of muurklimmen en ontdek samen met G-sport Vlaanderen hoe leuk bewegen kan zijn. Of volg één van de inspirerende lezingen van REVAtalks.

Wij hopen je alvast daar te ontmoeten! Meer informatie kun je vinden bij REVA zelf, tickets kun je daar ook bestellen, of je print tickets in bijlage bij dit bericht af op papier.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 4 juni

Zoom organiseert op 4 juni, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB).

Nieuwe terbeschikkingstellingen PVB

Het VAPH stelt nieuwe persoonsvolgende budgetten ter beschikking

Meerderjarig (ge)worden en een handicap? Webinar 23 april

Voor wie meerderjarig wordt en een handicap heeft kunnen er veel vragen zijn bij jou en je netwerk. Daarom organiseren wij op 23 april, om 19:00, een webinar om je hierbij te helpen.

Nieuw in team Zoom: Anne!

Team Zoom krijgt versterking in Limburg! Anne zal onze leden in het zuiden van Limburg, van Leuven tot Tongeren, voortaan ondersteunen. Ze stelt zich graag aan jullie voor!