‘Ongehoord! Niet Akkoord!’ voert verder actie

6/05/2026

Op vrijdag 22 mei voert de coalitie ‘Ongehoord! Niet akkoord!’ opnieuw actie in Brussel. We willen verhinderen dat de geplande hervormingen van minister Gennez zonder bijsturing worden doorgevoerd.

De huidige plannen vertrekken niet vanuit de noden van personen met een handicap. Daardoor dreigen hun rechten onder druk te komen, terwijl bestaande knelpunten in het systeem niet worden opgelost. Bovendien dreigt ondersteuning minder betaalbaar te worden. En toch wil de minister deze hervormingen voor de zomer doorduwen.

Daarom voeren we actie. Laat ook je stem horen.

Kom mee actievoeren op vrijdag 22 mei. We verzamelen om 11 uur op het Martelaarsplein in Brussel. Schrijf je in via ongehoordnietakkoord.be.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Welkom Adinda! Team Zoom groeit door!

Sinds begin dit jaar is Team Zoom verder gegroeid in Brussel en omstreken, welkom Adinda! Ze stelt zich graag aan jullie voor.

Abonnementsformules bij Zoom

Omdat veel van onze leden ons vragen om voor hen facturen te verwerken hebben we een aanbod uitgewerkt: abonnementsformules om administratieve last te verlichten. Als je lid bij ons bent kun je er voor kiezen om voor een vast terugkerend bedrag jouw facturen te laten verwerken door onze medewerkers.

Wat met de zorg voor mijn kind als ik er niet meer ben? Live bijeenkomsten door heel Vlaanderen

Hoe kun je de kwaliteit van zorg, ondersteuning en ontplooiing voor je kind, partner, broer, zus ... met een handicap ook voor de toekomst vastleggen? Vind hiervoor nieuwe inspiratie!

‘Ongehoord! Niet Akkoord!’ voert verder actie

Op vrijdag 22 mei voert de coalitie ‘Ongehoord! Niet akkoord!’ opnieuw actie in Brussel. We willen verhinderen dat de geplande hervormingen van minister Gennez zonder bijsturing worden doorgevoerd.