Infosessie over vrijwilligers en bijklussen

15/05/2023

Als je vanuit je budget gebruik maakt van vrijwilligers of van bijklussen moet je dit altijd via de juiste platforms doen. Het is een handige manier om hulp in te schakelen, maar het juist opstarten ervan vraagt soms veel kennis.

Weet je graag meer hoe je juist kan gebruikmaken van vrijwilligers of bijklussen? De laatste infosessie ging door op 20 juni, deze kun je nu terugkijken. Toch nog vragen? Stel ze aan je coach of neem contact met ons op.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Kom naar de gratis VAPH-dag op 7 oktober in Gent

Wat kan het VAPH voor jou betekenen? Ontdek het op de gratis VAPH-dag op 7 oktober in Flanders Expo Gent.

Gezocht: extra bijstandscoach voor onze budgethouders in Brussel en Vlaams-Brabant

Steeds meer budgethouders vertrouwen op bijstand door het gedreven en deskundig team van bijstandsorganisatie Zoom vzw. Door onze blijvende groei van leden zijn we nu op zoek naar een extra coach (m/v/x) om onze leden in Brussel en Vlaams-Brabant bij te staan. De woonplaats van de gezochte coach is minder belangrijk dan deskundigheid, gedrevenheid en netwerk.

Wachtlijsten aanpakken, eigen regie behouden: wat wij vinden van de hervormingsplannen

De Vlaamse regering heeft plannen om de zorg voor personen met een handicap te hervormen. Wij hebben onze feedback bezorgd aan de commissie Welzijn en zijn bereid mee te werken, maar hebben ook een aantal belangrijke voorwaarden.

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 10 september

Zoom organiseert op 10 september, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB).