Bijstandsorganisaties vragen correcte verloning van persoonlijke assistenten 

6/03/2025
De Vlaamse Regering besliste onlangs om de hoogte van de eindejaarspremie en eenmalige premie voor persoonlijke assistenten te beperken. Persoonlijke assistenten zijn nochtans essentieel voor mensen met een handicap om een kwaliteitsvol en inclusief leven te kunnen leiden.

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 12 maart

20/02/2025
Zoom organiseert op 12 maart, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB)

Nieuwe terbeschikkingstellingen PVB en verhoging van de deelbudgetten

14/02/2025
Het VAPH stelt nieuwe persoonsvolgende budgetten ter beschikking, en vervolledigt de deelbudgetten uit 2021. Onze coaches helpen je graag op weg met je nieuwe of je vervolledigde budget!

Eindejaarspremie en eenmalige premie voor assistenten

20/02/2025
Volgend op een besluit van de Vlaamse Regering heeft het VAPH bekendgemaakt dat er een beperking komt op de eindejaarspremie en de eenmalige premie voor assistenten die betaald worden uit PAB of PVB

Nee, je raakt je budget niet kwijt als je het niet (helemaal) gebruikt!

20/02/2025
Er wordt wel eens gezegd dat het het VAPH budgetten naar beneden zou aanpassen wanneer ze niet opgebruikt worden, maar in de praktijk gebeurt dit niet

Onze tarieven voor intensieve bijstand en verplaatsingen

20/01/2025
De tarieven voor intensieve bijstand en verplaatsingen blijven ook in 2025 ongewijzigd